Homeland

Homeland

Oct. 02, 2011
Oyunuz: 0
0 0 votes

Senarist

OYUNCULAR

Claire Danes isCarrie Mathison
Carrie Mathison
Mandy Patinkin isSaul Berenson
Saul Berenson
Elizabeth Marvel isElizabeth Keane
Elizabeth Keane
Linus Roache isDavid Wellington
David Wellington
Jake Weber isBrett O'Keefe
Brett O'Keefe
Morgan Spector isDante Allen
Dante Allen

Fragman Videosu

Film Özeti

Homeland manik depresyon hastası olan CIA ajanı Carrie Mathison’un hikayesini anlatıyor. Carrie sekiz yıldır kayıp olan ve artık öldüğü farz edilen Birleşik Devletler askeri Nicholas Brody’nin kurtarılmasını sağlayan istihbaratın bir tuzak olduğuna ve Amerika topraklarında gerçekleştirilecek bir El-Kaide komplosuyla bağlantılı olduğuna inanmaktadır…

CIA ajanı Carrie Mathison’ın Irak’taki ABD tehditleri üzerine alışılmışın dışındaki araştırması diplomatik bir soruna yol açar. Bunun üzerine Ajan Mathison, sahadan alınarak masa başı bir göreve atanır. Ancak soruşturması kesilmeden önce, Iraklı bir kaynağından Amerikalı bir esirin taraf değiştirdiğini öğrenir.

8 yıldır kayıp olan ve öldüğü düşünülen Çavuş Nicholas Brody, Afganistan’da yapılan özel bir operasyonda bir hücrede kilitli olarak bulunur ve kurtarılır. Çavuş Brody’nin dönüşünü, aldığı istihbarat ile ilişkilendiren Ajan Mathison, bu durumdan endişelenmeye başlar.

CIA, Brody’nin bir kahraman olduğunu düşünürken Ajan Mathison duruma şüpheyle yaklaşmaktadır. Ancak Brody’nin taraf değiştirmiş bir terörist olarak ABD için tehdit olduğunu ispat etmesi hiç de kolay olmayacaktır.

Bu sırada Brody, evinde bir kahraman olarak karşılarnır; ancak esir olduğu yıllar boyunca yaşadıklarının onu ne kadar olumsuz etkilediği de açıkça görülmektedir. Fiziksel olarak yaralanmış, psikolojik olarak yıpranmıştır. Artık eşi ve çocukları için adeta bir yabancıdır.

Orijinal İsmiHomeland
First air dateOct. 02, 2011
Son yayın tarihiApr. 29, 2018
Sezonlar7
BÖLÜMLER84
DurumuReturning Series
Paylaşımlar 0

BENZER FİLMLER

Bir Katedralin Öyküsü
Vikings
Once Upon a Time
Lethal Weapon
Gotham
Awkward.
Parenthood
Shameless
Strike Back
Riverdale
Suits
The Bold Type

Yorum Yaz

İsim *
Görünen Ad Ekle
E-posta *
E-posta adresiniz yayımlanmayacak
Website