Hızlı ve Öfkeli 7 Full Türkçe Dublaj izle

Fast and Furious 7 film şirketi olan universalpictures firması kendi sitesinden duyuru yayınladı. Yeni vizyona giren filmin peşinden 10 Temmuz 2014 Tarihinde filmin vizyona gireceğini açıkladı.Hızlı ve Öfkeli 7 türkçe dublaj izle
Hızlı ve Öfkeli 7 Türkçe Dublaj izleBu macerada eski polis Brian O’Conner (Paul Walker), kanunların karşı tarafındaki eski suçlu Dom Toretto (Vin Diesel) ile ortaklık yapıyor. Dwayne Johnson, en son büyük yarış için geri dönen sevilen isimler, Jordana Brewster, Chris “Ludacris” Bridges, Tyrese Gibson, Sung Kang, Gal Gadot, Matt Schulze, Tego Calderon ve Don Omar’a katılıyor.Gecenin karanlığında Los Angeles’ın arka sokaklarında, çeteler büyük paralar ortaya koyarak araba Hızlı e Öfkeli 7 full izle yarışları yaparak, tehlikeli oyunlara atılmaktadırlar. Bu oyunların hayatlarına olumsuz yönde getirisi olduğu gibi şan, şöhret ve para gibi getirileri de olmaktadır.

Dominic bu yolla iyi ün yapmış, hayatını neredeyse buna adamış, hurda bir otomobili aldıktan sonra sağına soluna eklediği parçalarla yerde giden uçak kıvamına getirebilen bir adamdır. Bir gün Brian adında yeni yetme bir genç gelir ve büyük bir cesaretle yarışa katılmak ister. Tavırları Dominic’in hoşuna gider, arkadaşlar olurlar. Brian, Hızlı ve Öfkeli 7 Full Hd Türkçe Dublaj izle Dominic’in kız kardeşi Mia tarafından da hoşlanılmaktadır, fakat kimse onun gizli bir polis olduğunu bilmemektedir…

Eski polis Brian O’Conner (Paul Walker), eski arkadaşı Roman Pearce (Tyrese Gibson) ile birlikte, Carter Verone (Cole Hauser) isminde bir adam için kara para taşıma işine girer. Gerçekte ise gizli ajan Monica Clemente (Eva Mendes) ile birlikte Verone’u yakalamak için çalışmaktadır.

Adrenalin yüklü “The Fast and the Furious” “Hızlı ve Öfkeli” serisinin üçüncü bölümü “The Fast and the Furious: Tokyo Drift” te en yeni ve en hızlı arabalar, dünyanın en tehlikeli yarış pistinde kafa kafaya yarışa tutuşuyorlar. Filmede, mutsuz bir ev ortamında ve yapaylığın hüküm sürdüğü çevrede kendisini yabancı gibi hissederek yaşayan genç Sean Boswell (Lucas Black) için sokak yarışlarına katılmak, yaşadığı hayatın mutsuzluklarından bir nebze olsun kaçış gibidir. Ancak sokak yarışlarına duyduğu büyük ilgi onu yerel yetkililerin gözünde sevimsiz bir genç yapmıştır. Katıldığı yarışlarda kazalar birbirini izleyince oğlunun hapse gireceğinden endişe eden annesi onu Japonya’nın başkenti Tokyo’da yaşayan sert mizaçlı asker babasının yanına göndermek zorunda kalır. Hızlı ve Öfkeli filmi izle Artık Tokyo’da yaşamaya başlayan Sean, hiç bilmediği yabancı geleneklerin içinde bu kez resmen “yabancı” olmuştur.

Fragman Sinema Modu Paylaş Sorun Bildir ! Favorine Ekle 1189 izleme

Hizli-ve-Ofkeli-7

film şirketi olan universalpictures firması kendi sitesinden duyuru yayınladı. Yeni vizyona giren filmin peşinden 10 Temmuz 2014 Tarihinde Hızlı ve Öfkeli 7 filmin vizyona gireceğini açıkladı. Hızlı ve Öfkeli 7 Filmin Oyuncuları arasına taşıyıcı filminden tanıdığımız Jason Statham Hızlı ve Öfkeli 7 filminde başrol oyuncusu olarak yerini almıştır.

Film hakkındaki yorumlar

  1. admin

   film 2014 yılında vizyona giriyor kardeşim girer girmez hemen bizde keleyeceğiz teşekkürler

  2. ahmet yurt

   film ne zaman çıkacak admin kardeş ?

  Üyelerimizin yorumları onay sırası beklemeden yayınlanmaktadır. Siz de sitemize ücretsiz üye olun, hem ayrıcalıklı olarak yorum yazın, hem de yeni çıkan filmlerden ilk sizin haberiniz olsun.

İlginizi çekebilecek filmler